Termini obuke za neplivače predškolskog uzrasta s područja Grada Krka

Gradsko društvo Crvenog križa Krk i ove je godine, u suradnji s Turističkom zajednicom Grada Krka, organiziralo besplatnu obuku za neplivače namijenjenu mališanima predškolskog uzrasta, od pete do osme godine starosti.

Djeca će se tijekom spomenutog programa, pored ostalog, oslobađati straha od vode, učiti osnovnim tehnikama plivanja i pravilnom disanju, a sve to kroz igru, s time da će ih u savladavanju navedenih zadataka pratiti za to školovani treneri, profesori kineziologije.

Sama obuka odvijat će se na plaži Portapisana u gradu Krku, i to između 12. i 16. srpnja, s time da je prva grupa plivača na rasporedu od 09.00 - 10.00, a druga od 10.00 do 11.00 sati, te između 19. i 23. srpnja samo s jednom grupom plivača koja će se obučavati od 16.00 - 17.00 sati.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti svakim radnim danom u Gradskom društvu Crvenog križa Krk, telefonom na: 051 221 094.