Stand-up komedija: Treće krčko gostovanje Studija Smijeha

U grad Krk, 16. veljače 2019. godine, po treći put dolaze komičari jedinog kluba stand-up komedije u regiji, zagrebačkog Studija Smijeha. Svoje najbolje fore za ovu su prigodu pripremili: Tihomir Paravina, Igor Iggy Drljo i najiskusnija komičarka regije Marina Orsag, koji sa sobom vode i posebnog gosta s Open Mic večeri Studija Smijeha.

U organizaciji Udruge Kreativni Krk, ova večer stand-up komedije, održat će se u Velikoj gradskoj vijećnici s početkom u 20.30 sati, s time da se karte, čija je cijena 40,00 kn, mogu rezervirati putem Facebook profila Kreativnog Krka ili mailom na kreativnikrk@gmail.com. Uz to, karte će se moći kupiti i na ulazu u Vijećnicu, neposredno pred početak predstave (od 19.30), ukoliko dotad još uvijek budu raspoložive.

Prilozi: