Sajam autohtonih proizvoda Primorsko-goranske županije

Na Gradskoj rivi u Krku, na lokaciji ispod koprivića, u subotu, 18. srpnja 2020. godine, između 09.00 i 19.00 sati, održat će se Sajam autohtonih proizvoda Primorsko-goranske županije, čiju organizaciju vodi Udruga Progres Krk kojoj je zadaća na jednome mjestu promovirati poljoprivredne proizvode s prostora čitave županije, uzimajući u obzir otoke, priobalje i kontinent.

Unikatan spoj mora, obale i planina omogućuje zaista bogatu i raznoliku ponudu, počevši od meda, maslinovog ulja i sireva, preko voća, pekmeza, sirupa, likera, čajeva i kolača, pa sve do prirodne kozmetike i proizvoda na bazi lavande te originalnih drvenih suvenira i nakita.

Ovom prigodom svoje će proizvode na krčkom sajmu predstaviti: OPG Štimac, Prirodna kozmetika Mendula, OPG Hodanić, OPG Rimbaldo, Sirana Hlam, Domaća radinost Jasminka Šajnović, Slastice Margareta, OPG Kuderna, Wood art by Sanjin Silić i OPG Magriž.

Stoga, isprobajte lokalno proizvedenu hranu i tako podržite naše proizvođače!

01-sajam.jpg

02-sajam.jpg