Sajam autohtonih proizvoda Primorsko-goranske županije

Na Gradskoj rivi u Krku, na prostoru iznad Krušije (kod spomenika Pralji), u subotu, 15. lipnja 2019. godine, između 09.00 i 14.00 sati, održat će se Sajam autohtonih proizvoda Primorsko-goranske županije, čiju organizaciju vodi Udruga Progres Krk, a kojoj je zadaća na jednome mjestu promovirati poljoprivredne proizvode s prostora čitave županije, uzimajući u obzir otoke, priobalje i kontinent.

Unikatan spoj mora, obale i planina omogućuje zaista bogatu i raznoliku ponudu, počevši od meda, maslinovog ulja, sireva, suhomesnatih proizvoda i slastica, preko aronije i ostalog bobičastog voća, pekmeza, sirupa, likera i čajeva, pa sve do prirodne kozmetike i proizvoda na bazi lavande.

Ovom prigodom svoje će proizvode na krčkom sajmu predstaviti: OPG Magriž, OPG Mićić, OPG Štimac, OPG Nihad Omerhodžić, OPG Hodanić, OPG Anita Beljan, OPG Marijan Žužić, OPG David Mrakovčić i Prirodna Kozmetika Mendula.

Stoga, isprobajte lokalno proizvedenu hranu i tako podržite naše proizvođače!