Proljetna akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Proljetna akcija dobrovoljnog darivanja krvi u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Krk održat će se u srijedu, 07. travnja 2021. godine, u prostorijama Doma zdravlja Krk u gradu Krku, između 08.00 i 14.00 sati. Zbog pogoršane epidemiološke situacije, darivatelji se mole da koriste donji, prizemni ulaz u Dom zdravlja koji se nalazi uz Turističku ambulantu.

Na dan akcije, uz predočenje darovateljske knjižice, redovnim linijama Arrive osiguran je besplatan prijevoz do mjesta darivanja krvi, tj. povratak do kuće ili radnog mjesta.

Ako u međuvremenu dođe do bilo kakvih promjena zbog situacije vezane uz pandemiju bolesti COVID-19, informacije o istima bit će dostupne na Facebook profilu Gradskog društva Crvenog križa Krk, kao i na internetskim stranicama Grada Krka!

03-akcija_2_0_0.jpg