Predložite najbolje sportaše i sportske ekipe u 2016. godini!

Temeljem Pravilnika o radu Odbora za proglašenje sportaša godine otoka Krka, Grad Krk objavljuje Javni poziv za prikupljanje pisanih prijedloga za izbor najboljih sportaša i sportskih ekipa otoka Krka u 2016. godini.

I. Predmet ovog poziva je predlaganje kandidata za izbor najboljih sportaša i sportskih ekipa otoka Krka u 2016. godini.

II. Prijedlog iz Čl. I. mogu dati sve sportske udruge koje djeluju na otoku Krku, kao i sve jedinice lokalne samouprave otoka Krka.

III. Sportske udruge svoje članove prijavljuju kao kandidate s rezultatima ostvarenim u 2016. godini, i to u sljedećim kategorijama:

1. najuspješnija sportašica do 14 godina starosti,
  2. najuspješniji sportaš do 14 godina starosti,
  3. najuspješnija sportašica od 14 do 18 godina,
  4. najuspješniji sportaš od 14 do 18 godina,
  5. najuspješnija sportašica seniorka,
  6. najuspješniji sportaš senior,
  7. najuspješnija ženska ekipa do 18 godina,
  8. najuspješnija muška ekipa do 18 godina,
  9. najuspješnija ženska seniorska ekipa,
  10. najuspješnija muška seniorska ekipa,
  11. nagrade za sportske zasluge i jubileje.

IV. Pisani prijedlog iz Čl. I. ovog poziva obvezno mora sadržavati:

1. sportaši - natjecatelji:
individualci (R.br. 1-6., Čl. III.) i ekipe (R.br. 7-10., Čl. III.).

• ispunjen obrazac prijave s navedenih deset najznačajnijih sportskih rezultata u 2016. godini i naznačenim rangom natjecanja (pročitati uputu na prvoj stranici obrasca prijave),
  • potvrdu o članstvu u klubu (kopija članske iskaznice),
  • za sportaše koji djeluju izvan otoka Krka, a njegovi su stanovnici, uz svu navedenu dokumentaciju dužni su dostaviti i potvrdu o prebivalištu;

2. u kategoriji pod R.br. 11., Čl. III., kandidati se nominiraju temeljem posebno uspješnih sportskih aktivnosti, zapaženih zasluga ili doprinosa prosperitetu otočnog sporta u pojedinoj kalendarskoj godini, dok se nagrade dodijeljuju i za jubileje, i to za 15, 20 ili više godina kontinuiranog rada u sportu svim pojedincima i klubovima koji u godini za koju se nagrade dodijeljuju slave obljetnicu.

V. Nagrade za najbolje po kategorijama iz Čl. III. iznose:

1. za pojedince - 2.000,00 kn,
  2. za sportske ekipe - 3.000,00 kn.

VI. Zaprimljene prijedloge razmatrat će i ocjenjivat Odbor za proglašenje sportaša godine otoka Krka.

VII. Prijedlozi se zaprimaju na adresu Grad Krk, Trg bana Josipa Jelačića 2, 51500 Krk, uz naznaku Za sportaša godine otoka Krka u 2016. godini ili e-mailom na lea.volaric@grad-krk.hr, uz naslov Za sportaša godine otoka Krka u 2016. godini, zaključno do 27. veljače 2017. godine.

Nepotpune prijave neće se uvažavati.