Predavanje na temu poduzetništva kod mladih

U sklopu projekta Društveno poduzetni otoci mladih, održat će se predavanje u Maloj vijećnici Grada Krka, i to u četvrtak, 07. lipnja 2018. godine, s početkom u 17.00 sati na temu poduzetništva kod mladih te kako pokrenuti poslovnu ideju.

Predavanje će biti otvoreno za sve mlade otočane, a cilj je pomoći mladima u stvaranju poslovnih ideja koje bi ujedno promicale lokalni razvoj i doprinijele kvaliteti života na otocima u Primorsko-goranskoj županiji.

Nakon predavanja, polaznici će moći samostalno smišljati ideje i potom ih formirati uz pomoć mentora, budući da će im biti omogućeno besplatno sudjelovanje na PAR Poduzetničkom kampu. Riječ je o trodnevnom događaju u Rijeci koji će se održati između 27. i 30. kolovoza, a čija je zadaća omogućiti polaznicima da postojeće ideje pretvore u konkretne poduzetničke projekte.

Projekt Društveno poduzetni otoci mladih vodi Institut za razvoj cjeloživotnog učenja PAR, a financiraju ga Primorsko-goranska županija i Visoka poslovna škola PAR. Kao suradnici u projektu izdvojeni su Grad Cres, Grad Krk, Grad Mali Lošinj i Grad Rab.

Prilozi: