Podjela pozivnica za Božićni prijem Grada Krka

Grad Krk ove godine po prvi put priređuje Božićni prijem koji će se uz prigodan koncertni program dvoje vrsnih glazbenika mlađe generacije: Damira Kedže i Marka Tolje, održati u srijedu, 18. prosinca 2019. godine, u Velikoj gradskoj vijećnici (Kinu Krk) s početkom u 19.00 sati.

Stoga, pozivaju se svi mještani i otočani koji bi htjeli prisustvovati ovome blagdanskom događanju da se što prije obrate gradonačelnikovoj tajnici, i to telefonom na 051 401 111, kako bi rezervirali svoju pozivnicu, s obzirom da je broj ulaznica ograničen, uz napomenu da jedna pozivnica vrijedi za dvije osobe. Nakon rezervacije, pozivnicu je u prijemnom uredu gradonačelnika (Trg bana Josipa Jelačića 2) potrebno preuzeti u što kraćem roku!