Peta ovogodišnja ekološka tržnica u gradu Krku

Na prostoru iznad Krušije u gradu Krku (kod spomenika Pralji), u subotu, 06. srpnja 2019. godine, s početkom u 09.00 sati, krenut će peta ovogodišnja ekološka tržnica čiju organizaciju vodi Udruga Progres Krk kojoj je zadaća promovirati ekološki uzgoj hrane tj. ekološki certificirane proizvode.

U svom najrecentnijem izdanju na tržnici će se moći pronaći ekološki med, aronija i njezine prerađevine, ostalo voće povrće i prerađevine istog, biljna ulja, umaci, ekološki namazi, razni sirupi i likeri, mliječni i suhomesnati proizvodi, najrazličitije tjestenine te proizvodi od medvjeđeg luka i konoplje.

Ovom će prigodom svoje proizvode na krčkoj tržnici predstaviti: OPG Mičić, OPG Loboda Dalj, OPG Aronija Brolich, OPG Bogdanić, OPG Sokić, OPG Prenc, OPG Didulica, OPG Petrovićm, SMID i Kmetija Žgajnar (Bio dobrote).

Kupujmo i jedimo zdravo, poručuju organizatori ove hvalevrijedne inicijative!