Otvorene prijave za sudjelovanje na filmskim i dramskim radionicama

U gradu Krku, već četvrtu godinu za redom odvija se projekt Mladi za mlade u malome gradu, Hrvatskog društva dramskih umjetnika, a kojem su podršku pružili Ministarstvo kulture i medija Republike Hrvatske te Grad Krk. Realizacija ove inicijative, namijenjene  djeci od osam do četrnaest godina, povjerena je glumici Ani Vilenici i redateljici Frani Mariji Vulić Vranković.

Program se sastoji od filmskih i dramskih radionica. One filmske, pod vodstvom Ane Vilenice, odvijat će se između 01. i 06. srpnja ove godine, od 10.00 do 13.00 sati, a na njima će polaznici razrađivati monologe, kao i snimiti video za potrebe audicije. Dramske radionice, pod vodstvom Frane Marije Vranković, odvijat će se između 05. i 09. kolovoza, od 10.00 do 13.00, te 10. kolovoza, od 16.00 do 19.00 sati, s time da će se na njima izrađivati lutke i pripremati kratki igrokazi s izrađenim lutkama.

Ovaj program odvija se u suradnji s Udrugom Knezovi Krčki Frankopani i Foto klubom Krk, a prijave se zaprimaju e-mailom na: knezovi@knezovikrckifrankopani.hr, i to najkasnije do 30. lipnja. Sudjelovanje u programu je besplatno, a radionice će se, uz poštivanje aktualnih epidemioloških mjera, odvijati pred sjedištem Udruge Knezovi Krčki Frankopani.