Osma ovogodišnja ekološka tržnica u gradu Krku

Na prostoru iznad Krušije u gradu Krku (kod spomenika Pralji), u utorak, 20. kolovoza 2019. godine, s početkom u 09.00 sati, krenut će osma ovogodišnja ekološka tržnica čiju organizaciju vodi Udruga Progres Krk kojoj je zadaća promovirati ekološki uzgoj hrane tj. ekološki certificirane proizvode.

U svom najrecentnijem izdanju na tržnici će se moći pronaći ekološki med, goji bobice i aronija te njihove prerađevine, ostalo voće povrće i prerađevine istog, maslinovo i konopljino ulje, ekološki namazi i džemovi, razni sirupi, likeri i rakije, mliječni i suhomesnati proizvodi, najrazličitije tjestenine te proizvodi od medvjeđeg luka.

Ovom će prigodom svoje proizvode na krčkoj tržnici predstaviti: OPG Mičić, OPG Loboda Dalj, OPG Aronija Brolich, OPG Bogdanić, OPG Sokić, OPG Prenc, OPG Didulica, OPG Hero, SMID i Kmetija Žgajnar (Bio dobrote).

Kupujmo i jedimo zdravo, poručuju organizatori ove hvalevrijedne inicijative!