Odluka o osnivanju Koordinacije stožera civilne zaštite otoka Krka

Na temelju članka 18. i 24. Zakona o sustavu civilne zaštite, Koordinacija gradonačelnika i općinskih načelnika otoka Krka, 20. ožujka 2020. godine, donijela je Odluku o osnivanju Koordinacije stožera civilne zaštite otoka Krka.

I. Osniva se Koordinacija stožera civilne zaštite Grada Krka, Općine Omišalj, Općine Malinska-Dubašnica, Općine Dobrinj, Općine Vrbnik, Općine Punat i Općine Baška pod nazivom Koordinacija stožera civilne zaštite otoka Krka.

II. Članovi stožera iz točke I. su: gradonačelnik i načelnici, načelnici stožera, načelnik Policijske postaje Krk, zapovjednik Javne vatrogasne postrojbe Grada Krka, ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Krk, voditeljica ispostave Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Primorsko-goranske župenije i voditeljica ispostave Doma zdravlja Krk, odnosno Toni Juranić, Bruno Seršić, Dragan Zahija, Marinko Žic, Goran Bonifačić, Neven Komadina, Robert Anton Kraljić, Miroslav Topić, Mirela Ahmetović, Ranko Špigl, Darijo Vasilić, Čedomir Miler, Dejan Hriljac, Dinko Petrov, Marija Jakominić, Lovorka Strčić Nemet i Alemka Žic.

III. Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja, a objavit će se na internetskim stranicama svih jedinica lokalne samouprave na otoku Krku.

Sve ostale odluke preuzmite: ovdje!

Prilozi: