Od utorka, 18. kolovoza, testiranje na bolest COVID-19 i u gradu Krku

Sukladno informacijama epidemiološke službe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije - Ispostave Krk, od utorka, 18. kolovoza 2020. godine, testiranje na bolest COVID-19 vršit će se i u gradu Krku.

Naime, uzorkovanje će se provoditi svakog radnog dana, od 08.00 do 11.00 sati ispred Turističke ambulante Doma zdravlja Krk, na adresi Vinogradska 2b, a svi koji se odluče testirati mole se da NE ULAZE u Dom zdravlja.

Cijena testiranja iznosi 698,21 kn, a plaćanje se vrši u gotovini, i to u kunama, na licu mjesta. Prije testiranja bit će potrebno ispuniti formular i navesti e-mail na koji se naknadno šalje rezultat. Test će biti gotov u roku od 24 sata. Za testiranje nije potrebna prethodna najava, osim u slučaju grupa od deset i više osoba što je potrebno najaviti e-mailom na epidemiologija.krk@zzjzpgz.hr ili telefonom na +385 (0)51 221 955.