Obavijest o dodijeli poklon bonova

Grad Krk je na 33. Kolegiju gradonačelnika, održanom 26. veljače 2018. godine, donio odluku da se osobama s navršenih 80 godina života koje imaju prebivalište na području Grada Krka, a nisu članice niti jednog udruženja koje uoči blagdana organizira individualne posjete kojom prigodom se dijele poklon paketi u vrijednosti do 120,00 kuna, također dodijeli jednakovrijedan poklon bon.

Poklon bon može se preuzeti u Gradu Krku, u uredu Odsjeka za društvene djelatnosti (smještenom na II. katu zgrade), i to u redovno radno vrijeme, između 13. i 23. ožujka ove godine, uz obvezno predočenje osobne iskaznice. Bon se, potom, može realizirati u Trgovini Krk koja se nalazi nadomak kružnog toka u centru grada Krka.

Prilozi: