Obavijest korisnicima sportske dvorane Osnovne škole Fran Krsto Frankopan

Obavještavaju se korisnici sportske dvorane Osnovne škole Fran Krsto Frankopan - Matične škole Krk, da se dvorana za korištenje otvara od ponedjeljka, 18. svibnja 2020. godine.

Stoga, mole se svi klubovi i udruge koji su koristili dvoranu da se, što prije, jave Gradu Krku, i to e-mailom  na: tajnica@grad-krk.hr, odnosno da proslijede obavijest o tome o hoće li je i nadalje koristiti i u kojim terminima, a sve kako bi se način rada mogao prilagoditi preporukama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

U slučaju bilo kakvih pitanja, na raspolaganju je prethodno istakut e-mail.

U prilogu su dostupni: Odluka o izmjeni Odluke o nužnim mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događanja Stožera Civilne zaštite Republike Hrvatske, od 10. svibnja, kao i Preporuke za treninge i športsko-rekreativne aktivnosti u zatvorenim športskim objektima Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, od 11. svibnja ove godine.