Članovi Karte kluba Krk uspješno nastupili na dva natjecanja

U organizaciji Karate kluba Biograd, 08. lipnja 2013. godine, organiziran je karete Kup Grada Biograda.

Pored 300 natjecatelja s prostora čitave Hrvatske svoja su karatistička znanja demonstrirali i članovi Karate kluba Krk Croatia, ostavrivši sljedeće rezultate: Manuel Bajčić - 1. mjesto mlađi kadeti +57 kg; Branimir Vančina - 3. mjesto mlađi kadeti +57 kg; Manuel Bajčić, Branimir Vančina i Dominik Nonveiller  - 1. mjesto mlađi kadeti ekipno; Dominik Nonveiller - 3. mjesto kadeti -52 kg; te Branimir Vančina - 3. mjesto kadeti -63 kg.
Već sljedećeg dana, 09. lipnja 2013. godine, u organizaciji Karate kluba Kastav, kao dio programa Kastavskih sportskih igara koje se svake godine organiziraju povodom proslave Dana Grada Kastva, održan je karate turnir na kojem su među stotinjak natjecatelja s područja Primorsko-goranske županije krčki karatisti ostvarili slijedeće rezultate: Toni Mandekić - 1. mjesto cicibani -32 kg; Lovro Živković - 2. mjesto cicibani -32 kg; Matej Ban - 1. mjesto cicibani +32 kg; Tia Leleković - 3. mjesto cicibanke -28 kg; Ena Karabaić - 3. mjesto mlađe učenice; Stela Polonijo - 3. mjesto učenice -38 kg; Bernarda Galjanić - 3. mjesto učenice -44 kg; Manuel Bajčić - 1. mjesto mlađi kadeti +57 kg; Glorija Olić - 3. mjesto mlađe kadetkinje -50 kg; te Dora Blažević - 3. mjesto mlađe kadetkinje +50 kg. Osim navedenih osvajača medalja na ovoj su županijskoj karate smotri također nastupili: Oriana Međimorec, Illa Rodman i Branimir Vančina.