Natječaj za najbolje eko-projekte u dječjim vrtićima, osnovnim i srednjim školama

Povodom nove 2020./2021. školske godine Novi list je u suradnji s INA-om raspisao natječaj kojim nagrađuje tri najbolja eko-projekta dječjih vrtića te osnovnih i srednjih škola. Stoga, pozivaju se vrtići, škole, razredi, učenici i voditelji vrtića, osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj da prijave ove godine planirane eko-projekte.

Pod eko-projektima podrazumijevaju se svi projekti temeljeni na edukaciji i aktivnostima povezanim s očuvanjem i poboljšanjem kakvoće zraka, tla, voda i mora, zatim uporabi i iskorištavanju otpada, zaštiti i očuvanju biološke i krajobrazne raznolikosti ili očuvanju životnog (i radnog) prostora…

Prijave treba dostaviti najkasnije do 23. listopada ove godine, na adresu: Novi list - marketing, Zvonimirova 20a, 51000 Rijeka, s naznakom: Natječaj za eko-projekte. Prijave na natječaj moraju sadržavati: naziv, adresu i žiro-račun škole, imena učenika i voditelja eko-projekta te njegov naziv i opis na najviše tri kartice teksta ili 90 redaka.

Po isteku navedenog roka, stručno povjerenstvo pregledat će i ocijeniti sve prijavljene radove te po svojoj prosudbi nagraditi tri projekta s novčanom nagradom, i to prvonagrađeni projekt sa 7.000,00 kn (neto), drugonagrađeni s 5.000,00 kn (neto) i trećenagrađeni s 3.000,00 kn (neto).

Sve ostale informacije mogu se dobiti telefonom na: 051 650 239.