Natječaj za davanje u zakup javnih površina: Obavijest o javnom otvaranju ponuda

Vezano uz Natječaj za davanje u zakup javnih površina za postavu privremenih objekata na području grada Krka, koji je Grad Krk objavio u Narodnim novinama br. 20/2020, od 26. veljače, te izmjene i dopune Natječaja objavljene u Narodnim novinama br. 25/2020, od 06. ožujka 2020. godine, obavještavaju se natjecatelji da će se javno otvaranje prispjelih ponuda izvršiti u petak, 15. svibnja 2020. godine, u Velikoj vijećnici Grada Krka (Kino Krk), Trg bana Josipa Jelačića 2, Krk, s početkom u 10.00 sati.

Javno otvaranje ponuda izvršit će se uz primjenu mjera zaštite koje su na snazi zbog pojave pandemije koronavirusa (COVID-19). Natjecatelji koji budu prisutni na javnom otvaranju ponuda moraju se pridržavati mjere poštivanja razmaka od druge osobe, i to na udoljenosti od dva metra u svim smjerovima.

Prilozi: