Na Europskim sveučilišnim igrama nagrađene judaše primio krčki gradonačelnik

Zapaženi rezultati dvoje mladih krčkih sportaša - Nadje Nekić i Joška Markovića - postignuti na Europskim sveučilišnim igrama tijekom srpnja održanim u Rijeci i Zagrebu, bili su razlogom im na njima, tijekom prijema održanog 22. rujna 2016. godine, čestitaju gradonačelnik Darijo Vasilić i voditeljica Odsjeka za društvene djelatnosti Marinka Margan.

Na spomenutoj međunarodnoj natjecateljskoj smotri to dvoje vrijednih judaša, inače dugogodišnjih članova Judo kluba Krk uspješno je obranilo boje riječkog Sveučilišta, s time da je Nadja, zavidnom spremom, zaslužila brončano, a Joško izvrsno srebrno odličje.
Osim za upoznavanje s njihovim dosadašnjim sportskim postignućima te iskustvima s brojnih judaških natjecanja, kao i planovima što ih donosi budućnost, gradonačelnik je polusatno druženje sa studenticom Učiteljskog i studentom Pomorskog fakulteta iskoristio i kako bi im uručio prigodne, i više nego zaslužene novčane nagrade, kojima se po već uhodanoj praksi, nagrađuju iznimni rezultati sportaša s područja Grada Krka.