Mladi krčki karatisti izborili pravo prijave na Balkansko prvenstvo

Proteklog je vikenda u gradu Jastrebarskom održan Kup Hrvatske u katama i borbama za mlađe uzraste na kojem je, pored 321 prijavljenog natjecatelja, svoje nastupe zabilježilo i šestero članova Karate klub Krk Croatia.

Svi krčki karatisti s natjecanja su se vratili osvojenih medalja što im je osiguralo pravo prijave na Balkansko prvenstvo, a koje se u svibnju ove godine organizira u Crnoj Gori. Odlazak na crnogorsko natjecanje tako su zaslužili dobitnici srebrnih medalja: Karmen Šajatović, Luca Mrakovčić Wernoth, Elias Josip Rudman i Emin Huskić te dobitnici brončanih medalja: Haris Ibrahimović i Adrian Badurina.

Ovi mladi i perspektivni sportaši sada ulaze u intenzivan pripremni period za Balkansko prvenstvo, a već za dva tjedna očekuje ih test kvalitete protiv kolega iz Županije, i to na drugom kolu Županijske lige.