Kreće novi ciklus besplatnih priprema trudnica za porod i roditeljsku funkciju

Novi ciklus višednevnog tečaja priprema trudnica za porod i roditeljsku funkciju kojeg organizira Patronažna služba Doma zdravlja Primorsko-goranske županije, Ispostava Krk, započinje 12. studenog 2018. godine u biblioteci Doma zdravlja Krk, na adresi Vinogradska bb u gradu Krku, s početkom u 17.30 sati.

Ova besplatna edukacija, kojoj je pokroviteljsku podršku uz ostale otočne općine pružio i Grad Krk, provodi se četiri puta godišnje, tijekom ožujka, lipnja, rujna i studenog, a u svom najrecentnijem izdanju donosi seriju korisnih predavanja u trajanju od po dva školska sata.

Sve ostale informacije vezane uz tečaj, namijenjen trudnicama od 28. mjeseca trudnoće i njihovim partnerima, mogu se dobiti mobitelom na 099 251 82 90 ili 099 251 82 62, odnosno mailom na tecaj.trudnice.krk@domzdravlja-pgz.hr. Također, svi podaci dostupni su i putem Facebook profila ovog programa.

Online prijavnici pristupate: ovdje.