Kreće besplatna obuka za neplivače predškolskog uzrasta

Gradsko društvo Crvenog križa Krk i ove godine organizira besplatnu obuku za neplivače namijenjenu mališanima predškolskog uzrasta, od pete do osme godine starosti.

Djeca se tijekom spomenutog programa, u ukupnom trajanju od deset sati, pored ostalog, oslobađaju straha od vode, uče osnovnim tehnikama plivanja i pravilnom disanju, i to sve kroz igru. Mališani su tijekom edukacije osigurani, a s njima će u savladavanju navedenih zadataka raditi za to školovani treneri, profesori kineziologije.

Sama obuka biti će organizirana od 23. do 27. srpnja, između 09.00 i 11.00 sati, na plaži Portapisana u grad Krku.

Sve informacije o ovim plivačkim radionicama mogu se dobiti svakim radnim danom od 09.00 do 14.00 sati na broj telefona Gradskog društva Crvenog križa Krk: 051 221 094.

Prilozi: