Kreativni Krk: Poziv za sudjelovanje glazbenika i bendova na koncertnom dijelu Prvomajskog inkubatora

Udruga Kreativni Krk poziva sve zainteresirane glazbenike i bendove na sudjelovanje u 14. izdanju Prvomajskog inkubatora čiji će se koncertni dio održati u subotu, 27. travnja 2024. godine, na plaži Plav u gradu Krku.

Vrativši prvotni koncept koncertnog dijela festivala, Udruga, uz nastup glavnog izvođača, organizira i natjecanje bendova s ciljem prezentiranja rada i pružanja novog iskustva glazbenim umjetnicama i umjetnicima.

Odabrani glazbenici/bendovi nastupat će na centralnoj pozornici festivala u trajanju od minimalno 30, a maksimalno 45 minuta. Pravo na prijavu imaju bendovi iz cijele Hrvatske. Festival nije žanrovski ograničen. Budući da je prezentacija glazbenika/bendova koncipirana kao natjecanje, Udruga će dodijeliti nagrade za prva tri mjesta:

1. mjesto: snimanje singla u Studiju Mamut u Krku
  2. mjesto: poklon bon u EuroUnit glazbenom dućanu
  3. mjesto: intervju i puštanje singla u trajanju od mjesec dana na radiju Otok Krk

Organizator osigurava:

• putni trošak za odabrane glazbenike, tehnički rider (po dogovoru), hospitality rider (po dogovoru), promoviranje na društvenim mrežama i drugim medijima, tisak plakata, foto i video materijal...

Prijave moraju sadržavati:

• kratku biografiju glazbenika/benda s poveznicama na nastupe i/ili glazbena izdanja,
  • tehnički i hospitality rider,
  • kratki motivacijski tekst.

Prijave se šalju mailom na kreativnikrk@gmail.com, najkasnije do 15. ožujka 2024. godine. Zaprimljene prijave pregledat će žiri kojeg čine sljedeći članovi Udruge: Luka Adžić-Kapitanović, David Mrakovčić i Adrian Morić.

Za sva dodatna pitanja, javite se mailom na: kreativnikrk@gmail.com ili telefonom na 092 331 94 41.