Krčki mali maturanti oprostili se od svojih školskih prijatelja i nastavnika

Prigodnom svečanošću održanom u dvorištu Osnovne škole Fran Krsto Frankopan - Matične škole Krk, od svojih školskih prijatelja i nastavnika s kojima su osam godina učili i radili, oprostili su se krčki mali maturanti, sad već završeni osmaši koje uskoro očekuju novi, srednjoškolski izazovi.

Kako i priliči, dojučerašnjim se polaznicima škole najprije obratio ravnatelj Serđo Samblić poželjevši im puno uspjeha u daljnjem školovanju, a potom i predstavnica krčkog gradonačelnika, stručna suradnica za društvene djelatnosti Andreana Gluvaković, koja je u ime Grada Krka nagradila najbolje među sad već bivšim učenicima 8.a i 8.b razreda.

Prigodnim su nagradama tako ovjenčani učenici i učenice koji su odličan uspjeh ostvarivali tijekom svih godina osmogodišnjeg školovanja, u red kojih su iz 8.a ušli L. B., V. D., D. D., M. F., D. J., D. J., D. K., A. P., N. S. i E. T., a iz 8.b V. G., E. P., N. R. J. i A. R.. Nagrađeni su i učenici koji su osmi razred završili s prosjekom 4,80 ili višim, među kojima i L. B., V. D., M. F., D. J., D. K., A. P., N. S., E. T., V. G., N. R. J., A. R. i M. Š.. Titulu učenika generacije ritom je zaslužio N. S..

Fotografija: Milovan Kirinčić.