Krčki karatisti nastupili na međunarodnom Cro-kupu i 3. kolu Županijske karate lige

U opatijskoj Sportskoj dvorani Gorovo, 03. ožujka 2013. godine, priređeno je 3. kolo Županijske karate lige na kojem su svoje dobro istrenirane borilačke vještine demonstrirali i članovi Karate kluba Krk Croatia.
Nakon odrađenog 3. kola rezultati su sljedeći: Antonio Stipanović u kategoriji ml. učenika +40 kg zauzima 1. mjesto, Stella Polonijo u kategoriji učenica -32 kg dijeli 3. mjesto, Lorena Stipanović u kategoriji učenica -40 kg zauzima 3. mjesto, Dominik Nonveiller u kategoriji ml. kadeta -46 kg zauzima 1. mjesto, Branimir Vančina u kategoriji ml. kadeta +52 kg zauzima 3. mjesto, Glorija Olić u kategoriji ml. kadetkinja -46 kg zauzima 3. Mjesto, dok Dora Blažević u kategoriji ml. kadetkinja +46 kg dijeli 3. mjesto. Konačni poredak ove županijske lige biti će poznati po završetku 4. kola.
 U nedelišćanskoj Sportskoj dvorani Aton, 16. ožujka 2013. godine, održan je osmi po redu međunarodni turnir Cro-kup. Pored 417 natjecatelja iz 47 klubova s područja Hrvatske, Slovenije i Mađarske nastupili su i članovi krčkog karate kluba, ostavrivši zavidne rezultate: Ena Karabaić u kategoriji ml. učenica -28 kg zauzela je 1. mjesto, Stella Polonijo u kategoriji učenica -32 kg zauzela je 3. mjesto, Bernarda Galjanić u kategoriji učenica +44 kg zauzela je 3. mjesto, Glorija Olić u kategoriji ml. kadetkinja -50 kg zauzela je 3. mjesto, dok su, unatoč dobrim borbama, bez medalje ostali Manuel Bajčić i Branimir Vančina. Ovaj turnir ujedno je bio i posljednja provjera za skupine učenika i mlađih kadeta pred nacionalno prvenstvo koje će se 23. i 24.ožujka odigrati u Biogradu na Moru.