Gradsko društvo Crvenog križa Krk: Kreće besplatna obuka za neplivače predškolskog uzrasta

Gradsko društvo Crvenog križa Krk i ove godine organizira besplatnu obuku za neplivače namijenjenu mališanima predškolskog uzrasta, od pete do osme godine starosti.

Djeca se tijekom spomenutog programa, pored ostalog, oslobađaju straha od vode, uče osnovnim tehnikama plivanja i pravilnom disanju, a sve kroz igru. Mališani su tijekom edukacije osigurani, a s njima će u savladavanju navedenih zadataka raditi za to školovani treneri, profesori kineziologije.

Sama obuka na plaži Portapisana u gradu Krku kreće 04. srpnja 2022. godine, i to u dvije grupe, s time da svaka grupa može primiti najviše petnaestero polaznika.

Roditelje djece upisane u školu plivanja moli se da dijete dovedu na istaknutu lokaciju u zakazano vrijeme, s time da dijete sa sobom mora ponijeti: ručnik, zaštitu od sunca, kapicu ili šeširić te vodu.

Sve dodatne informacije o ovim plivačkim radionicama mogu se dobiti u Gradskom društvu Crvenog križa Krk, telefonom na: 051 221 094. Prijave za sudjelovanje mališana u ovom programu zaprimaju se putem aplikacije dostupne: OVDJE.