Gradonačelnik primio krčke srednjoškolce - učenike generacije

Iznimni rezultati postignuti tijekom cjelokupnog srednjoškolskog obrazovanja bili su razlogom da učenicima generacije s područja Grada Krka na njihovom uspjehu, tijekom prijema održanog 23. srpnja 2015. godine, čestitaju gradonačelnik Darijo Vasilić i njegov zamjenik Čedomir Miler.

Budući da Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir učenike danas obrazuje unutar pet programa - gimnazijskog, hotelijersko-turističkog, ekonomskog, ugostiteljskog i strojarskog - Nastavničko vijeće krajem ove školske godine, a temeljem prosijeka ocjena ostvarenog tijekom cjelokupnog obrazovnog procesa, izdvojilo je petero učenika generacije, u čijim je redovima svoje mjesto zaslužilo i dvoje krčkih srednjoškolaca - ugostitelj (kuhar) Nikola Žužić iz Vrha i ekonomistkinja Ivona Mršić iz Pinezića.
Tijekom polustanog druženja, otvorene su mnoge za mlade Krčane važne teme, od iskustava stečenih tijekom srednjoškolskih dana, preko trenutnog statusa i mogućnosti koje pružaju pojedine struke, pa sve do ambicija i planova za nastavak školovanja, da bi im naposlijetku za dostignutu izvrsnost bila uručena i novčana nagrada, vrijedna 1.000,00 kn.