Grad Krk: Izmjena i dopuna natječaja za davanje u zakup javnih površina za postavu privremenih objekata (kioska i montažnih objekata) na području Grada Krka

Grad Krk objavljuje Izmjenu i dopunu oglasa natječaja za zakup javnih površina za postavu privremenih objekata (kioska i montažnih objekata) na području Grada Krka, objavljenog u oglasniku Narodne novine broj 28/2022., od 04. ožujka 2022. godine, kako slijedi:

1. Mijenja se tekst natječaja u dijelu: Pravo prijave na natječaj, na način da isti ispravno glasi: Pravo prijave na natječaj imaju sve fizičke i pravne osobe koje su registrirane za obavljanje djelatnosti koje su određene na pojedinoj javnoj površini.

2. Mijenja se odredba koja se odnosi na vrijeme u kojem trebaju prispjeti ponude, kao i vrijeme za javno otvaranje ponuda, tako da iste glase: Pisane ponude trebaju prispjeti najkasnije do 30. ožujka 2022. godine, do 10.00 sati. Otvaranje ponuda je javno i održat će se 30. ožujka 2022. godine u 10.00 sati u Velikoj vijećnici Grada Krka (kino dvorana), Krk, Trg Josipa bana Jelačića 2.

3. U dijelu teksta natječaja naslova: Prijave na natječaj moraju sadržavati, dodaje se tekst: Natjecatelji čije su ponude zaprimljene prije objave ove Izmjene i dopune natječaja, a koji radi navedenih izmjena žele izmijeniti svoju ponudu mogu u zatvorenoj omotnici predati samo novi obrazac ponude i nisu dužni dostavljati drugu dokumentaciju koju su predali u ranijoj ponudi, niti ponovo uplatiti jamčevinu.