Glasujte za najbolji ovogodišnji EU projekt u Hrvatskoj!

Jutarnji list u suradnji s Hrvatskom zajednicom županija, Uredom Europskog parlamenta u Hrvatskoj i projektom Župan.hr provodi Izbor za najuspješnije EU projekte u Republici Hrvatskoj s ciljem povećanja razine osviještenosti građana o dosadašnjem korištenju EU sredstava, kao i predstavljanja brojnih uspješnih lokalnih EU projekata.

Drugi krug izbora provodit će se zaključno do 01. listopada ove godine, a peteročlani žiri naposljetku će izabrati pobjednike prema sljedećim kategorijama:

• doprinos lokalnoj i regionalnoj zajednici,
  • doprinos prekograničnoj suradnji,
  • doprinos znanosti i inovacijama.

Svoja glas po vama najboljem EU projektu, putem anketnog upitnika, možete dati: OVDJE.

Iz Primorsko-goranske županije kandidiran je projet Mala Barka 2: Očuvanje pomorske baštine sjevernog Jadrana, čiji je nositelj Primorsko-goranska županija, a koji se temelji na očuvanju, zaštiti, razvoju i promicanju pomorske baštine sjevernog Jadrana kroz turističku valorizaciju, poštujući, pritom, načela održivog turizma. Više o projektu doznajte: OVDJE.