Druga ovogodišnja ekološka tržnica u gradu Krku

Na lokaciji ispod koprivića u gradu Krku (pored Velikog parka), u subotu, 06. lipnja 2020. godine, s početkom u 09.00 sati, nakon tromjesečnog zatišja, kreće druga ovogodišnja ekološka tržnica čiju organizaciju vodi Udruga Progres Krk kojoj je zadaća promovirati ekološki uzgoj hrane tj. ekološki certificirane proizvode.

U svom najrecentnijem izdanju na tržnici će se moći pronaći aronija i njezine prerađevine, ostalo voće i povrće te prerađevine istog, suhomesnati proizvodi, sirevi i ostali mliječni proizvodi, tjestenine, proizvodi od konoplje i medvjeđeg luka, ekološki umaci i namazi te razni sirupi, rakije i likeri.

Ovom će prigodom svoje proizvode na ekološkoj tržnici predstaviti otočanima već dobro poznati proizvođači: OPG Prenc, OPG Sokić, Kmetija Žagar (BIO Dobrote), OPG Aronija Brolich, SMID, OPG Bogdanić i OPG Loboda Dalj.