Djeco, pripremite se za skorašnji dolazak sv. Nikole!

Sv. Nikola ove će godine, u nedjelju, 05. prosinca, grad Krk obići na nešto drugačiji način, i to neobičnim vozilom u društvu svojih uvijek dobro raspoloženih pratitelja - krampusa, ali i još pokoje iznenađenje!

Stoga, o dolasku sv. Nikole i obilasku grada sve je sadržano u letku iz priloga ove obavijesti, a kojeg je svako dijete dobilo u vrtiću, odnosno djeca koja nisu polaznici vrtića zaprimila su pozivnicu (ili tek hoće!) uz koju je taj letak priložen. Ovom prigodom, važno je skrenuti pažnju kako neke ulice neće biti obuhvaćene u cijeloj svojoj dužini već samo do skretanja u prvu sljedeću ulice, a kako je naznačeno u priloženom letku.

Kako bi im sv. Nikola mogao mahnuti, u vremenu definiranom rasporedom u nastavku, djeca neka budu na svojim prozorima, balkonima, dvorištima ili kućnim pragovima, odnosno u pratnji odraslih uz cestu!

Raspored prolaska gradom:

Ul. Vatroslava Lisinskog

Ul. Ivana Zajca

Ul. Josipa Pupačića

Podsjetimo, podjela poklon paketa vršit će se na način da će svi mališani polaznici Dječjeg vrtića Katarina Frankopan Krk, kao i nižih razreda Osnovne škole Fran Krsto Frankopan, a koji su prijavljeni na području Grada Krka, svoje poklone dobiti u ponedjeljak, 06. prosinca, u vrtiću ili školi, u svojim odgojnim skupinama ili razredima, a iste će im podijeliti njihove odgojiteljice ili učiteljice.

Za djecu koja ne pohađaju vrtić, a prijavljena su na području Grada Krka, pokloni će se preuzimati uz obvezno predočenje pozivnice koja je već poslana na adresu na kojoj je dijete prijavljeno. Pokloni će se preuzimati, također, u ponedjeljak, 06. prosinca, od 15.00 - 18.00 sati, pred polukupolom pored Velikog parka (ispod koprivića) uz obvezno poštivanje svih epidemioloških mjera!

Za sve ostale informacije javite se Centru za kulturu Grada Krka, telefonom na 051 220 041.

Prilozi: