Brzac: Završni koncert polaznika Glazbenog kampa Gitara 2021.

U organizaciji Udruge Muzika u koracima - MooK, završni koncert polaznika Glazbenog kampa Gitara 2021., kao najbolja demonstracija kvalitete i svega ondje naučenog, održat će se u subotu, 26. lipnja 2021. godine, na igralištu ispred Društvenog doma Brzac u naselju Brzac, s početkom u 21.00 sat. Ulaz je slobodan!

Šest dana druženja, učenja i stjecanja vrijednih znanja kako iz glazbe tako i muziciranja u većim grupama u svojoj će završnici doživjeti konačnu potvrdu, i to zajedničkim koncertom. Glazbeni kamp dokazao se kao izvrsna dodatna edukacija talentirane, darovite i motivirane djece koja su željna znanja i usavršavanja unutar vlastitog profesionalnog puta. Kamp je osmišljen kao cjelina s tri programa pod nazivima All inclusive, Šotovento i Music in steps, i prilagođen polaznicima starosti od 10 do 20 godina u programima All inclusive i Šotovento te od šest do osam godina za program Music in steps. U svojim ciljevima, kao jednu iznimno bitnu komponentu kamp je postavio povezivanje i druženje mladih glazbenika.

Mentori kampa, prof. Antonio Rumenović, prof. Slađana Čolović, prof. Davor Juretić, umjetnica Ana Horvat te poznati hrvatski glazbenik višestruko nagrađivan diskografskom nagradom Porin - Ivan Pešut, sudjelovat će sa svojim polaznicima u završnom koncertu.

Napomena posjetiteljima: Potrebno je voditi računa o ograničenom broju sjedećih mjesta i nužnom pridržavanju svih aktualnih epidemioloških mjera!