Boćarski klub Krk pobjednik Druge županijske lige

U natjecateljskoj sezoni 2017./2018., nakon 18 odigranih kola, Boćarski klub Krk tijesno je, ali ipak zasluženo osvojio prvo mjesto u Drugoj županijskoj ligi, plasiravši se pritom u viši natjecateljski rang, te za sobom ostavivši dvije riječke ekipe - drugoplasirani Boćarski klub Vargon 2 i trećeplasirani Boćarski klub Trsat.

Svečana podjela pehara i medalja, 29. lipnja 2018. godine, tako je održana na novonatkrivenom krčkom boćalištu u sklopu kompleksa Sportsko-rekreacijskog centra Josip Uravić-Pepi, a najboljim boćarima nagrade je uručio Sanjin Linić, inače tajnik Boćarskog saveza Primorsko-goranske županije.

Za Boćarski klub Krk u ovoj su sezoni nastupali: Ivica Bajčić, Marin Butković, Dario Crnčić, Davor Feretić, Nikola Grdinić, Luka Adžić-Kapitanović, Mirko Adžić-Kapitanović, Bruno Karabaić, Mladen Kosić, Rajko Milivojević, Ivan Radošević, Nikola Šamanić i Ivan Škrabonja.

Rezultati posljednjeg, 18. kola:

Krk - Zastenice 13:9

Škrljevo - Trsat 15:7