Anima e versi - predstavljanje pjesničke zbirke talijanske književnice Anne Volpe

U organizacije Zajednice Talijana Krk, u četvrtak, 06. listopada 2022. godine, u Velikoj vijećnici Grada Krka, s početkom u 18.30 sati, održat će se predstavljanje pjesničke zbirke Anima e versi (Duša i stihovi), talijanske književnice Anne Volpe. U pjesmama koje su okupljene zbirkom ona se dotiče velikih životnih tema i prekretnica, donoseći čitatelju čitav spektar emocija.

Pjesnička zbirka bit će predstavljena simultano na talijanskom i hrvatskom jeziku, i to uz gitarsku zvučnu kulisu za koju je zadužen prof. Vanja Posavec.

Ovo pjesničko događanje još je jedan prilog Zajednice Talijana Krk ne samo očuvanju kulturnog identiteta talijanske manjine, već i obogaćivanju sveukupne kulturne ponude grada Krka.