Akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Krk održat će se u ponedjeljak, 06. travnja 2020. godine, u osnovnoškolskoj sportskoj dvorani (Trg krčkih glagoljaša) u gradu Krku, između 08.00 i 14.00 sati.

Svi darivatelji krvi uz predočenje darivateljske knjižice mogu iz svojih mjesta doći na akciju, dok se one koji prvi put daruju krv moli da na sljedeći e-mail: crveni.kriz.krk@gmail.com pošalju svoje osobne podatke (OIB, ime i prezime) kako bi im se za dan akcije mogla izdati propusnica. Također, svim darivateljima, dolaskom na akciju, bit će osigurane zaštitne maske za lice, dok će se dezinficijens za ruke nalaziti na ulazu u dvoranu. Parkiranje će, za sve sudionike akcije, biti organizirano na parkiralištu osnovne škole.

Ako, zbog trenutne situacije, dođe do bilo kakvih naknadnih promjena, iste će biti dostupne putem Facebook profila Gradskog društva Crvenog križa Krk ili internetskih stranica Grada Krka.

03-akcija_2.jpg