900 godina Frankopana: Predstavljanje prigodne omotnice i žiga

U povodu 900. godišnjice od prvog pisanog spomena Knezova Krčkih Frankopana na otoku Krku, predstavljanje prigodne omotnice s motivom Kaštela Gradec i prigodnog žiga sa stiliziranim frankopanskim grbom, održat će se 16. ožujka 2018. godine (zbog loših vremenskih prilika) u Društvenom domu u mjestu Garica, s početkom u 17.00 sati.

Ovaj prigodni program, što ga zajednički priređuju Filatelističko društvo Krk, Hrvatska pošta i Udruga Knezovi Krčki Frankopani, čine: Mantinjada na sopelama, pozdravni govor Nikole IV. Frankopana, pozdravna riječ Damira Crnčića, predsjednika Filatelističkog društva Krk, izlaganje pjesnikinje Marine Valković o povijesti Kaštela Gradec te pečatiranje prigodnih omotnica.

Prilozi: