66. Ljetne priredbe: Predstava za djecu Puffi u šumi (3+), Kazališna družina Smješko

Treći ovogodišnji program namijenjen najmlađim posjetiteljima Ljetnih priredbi, predstava Puffi u šumi (3+) nastala u produkciji Kazališne družine Smješko iz Zagreba, održat će se u srijedu, 03. kolovoza 2022. godine, na Sceni Zidine (Trg krčkih glagoljaša), s početkom u 20.30 sati. Cijena ulaznice iznosi 30,00 kn.

Ova predstava ujedno je i mali mjuzikl za djecu, a govori o simpatičnom psiću Puffiju koji se izgubio u šumi te potom krenuo u potragu za svojom vlasnicom - Djevojčicom, dok i ona njega traži... Puffi putem doživljava brojne zgode i nezgode praćene plesom i pjesmom te upoznaje smiješnog Zeca, smotanog Vepra i ponosnog Vuka koji će mu pomoći da pronađe Djevojčicu, ali i put kući. Ako ste voljeli Ježevu kućicu, voljet ćete i ovu razigranu predstavu jer uvelike podsjeća baš na jednu od najomiljenijih priča svih generacija.

U predstavi čiju režiju potpisuje Mirta Zečević, glume Korana Ugrina, Veronika Mach i Filip Lugarić, dok je koreografija djelo Ivane Boban, scenografija Irene Kraljić, kostimografija i lutke Nede Vuković, a glazba Damira Šimunovića. Dakle, originalni tekst, odlična glazba, sjajne glumačke izvedbe i kostimi, razlog su više zašto vrijedi pogledati ovu zanimljivu kazališnu igru!

Financijsku podršku ovogodišnjim Ljetnim priredbama, za čiju se organizaciju već tradicionalno brine Centar za kulturu Grada Krka, pružili su Ministarstvo kulture i medija Republike Hrvatske, Primorsko-goranska županija, Grad Krk i Turistička zajednica Grada Krka.

Ulaznice za programe ovogodišnjih Ljetnih priredbi kupuju se na prodajnom mjestu u Galeriji Decumanus, Josipa Jurja Strossmayera 2 (stari grad), unutar njezinog redovnog radnog vremena, od ponedjeljka do subote, između 10.00 i 12.00 te 20.00 i 23.00 sata. U suprotnom, ulaznice se mogu rezervirati telefonom na 051 220 041.