65. Ljetne priredbe: Obavijest o tkazivanju dječjih kazališnih programa planiranih za kolovoz

Centar za kulturu Grada Krka kao organizator 65. Ljetnih priredbi Krk obavještava kako se otkazuju dva dječja kazališna programa Teatra Naranča, točnije predstave Ljepotica i zvjer i Vitez željeznog srca, a koje su na Sceni Zidine trebale biti održane 04., odnosno 18. kolovoza ove godine.

Centar za kulturu Grada Krka kao organizator poduzeo je sve potrebno kako bi se predstave održale i pribavio sve potrebne suglasnosti (Policijske uprave primorsko-goranske - Policijske postaje Krk, Stožera civilne zaštite Primorsko-goranske županije i Stožera civilne zaštite Grada Krka). Kako su izvođači dječjih predstava, a i mi kao organizatori, izloženi napadima i ekscesima nekolicine osoba zbog navodne diskriminacije i fašizma koje provodimo, u namjeri da djecu ne izlažemo takvim ispadima, a koji su najavljeni na dan održavanja predstava, odlučili smo u dogovoru s izvođačima, predstave otkazati. Molimo vas za razumijevanje!

Centar za kulturu Grada Krka