62. Ljetne priredbe: Komedija Sve o ženama, Teatar Gavran

U kazališni dio programa 62. Ljetne priredbe, u utorak, 10. srpnja 2018. godine, na Sceni Zidine (Trg krčkih glagoljaša) s početkom u 21.30 sati, uvest će hit predstava Sve o ženama, kreirana u produkciji zagrebačkog Teatra Gavran.

Ova komedija Mire Gavrana njegov je najizvođeniji kazališni tekst, premijerno igran na kazališnim daskama diljem svijeta, od Buenos Airesa, Rio de Janeira, Los Angelesa i New Yorka, pa sve do Pariza, Praga, Bratislave, Moskve, Mumbaia, Varšave, Krakova, Ljubljane, Sarajeva, Mostara, Klaipede, Trnave, Prištine, Novosibirska, Bangalorea... Nakon pedeset premijera i tri tisuće repriza, koje su zabilježile više od 700 tisuća gledatelja, ovaj se kazališni komad, čiju režiju potpisuje Mladena Gavran, može iznova pogledati i u Hrvatskoj, i to nakon 18 godina od njegove praizvedbe.

Stoga, provjerite što je to toliko neodoljivo u predstavi o suvremenim ženama, u kojoj se humor i emocije na neobičan način isprepleću kroz pet različitih priča, a pomoću atraktivnih glumačkih transformacija vodeći prema neodoljivoj kazališnoj čaroliji. U ovoj dinamičnoj, zabavnoj i dirljivoj priči koja nikoga neće ostaviti ravnodušnim, zaigrat će mlade hrvatske glumice Lana Gojak, Kristina Krepela, te u alternaciji Mirela Videk Hranjec i Katarina Arbanas.

Ulaznice za komediju Sve o ženama po cijeni od 70,00 kn mogu se kupiti u Galeriji Decumanus (svakim danom osim nedjelje, između 10.00 i 12.00 te 19.00 i 22.00 sata) ili rezervirati telefonom na 051 220 041, odnosno mailom na kultura@gradkrk.net. Program 62. Ljetnih priredbi organizira Centar za kulturu Grada Krka.