16. sjednica Gradskog vijeća Grada Krka, koju saziva njezin predsjednik Nikša Franov, održat će se u utorak, 23. travnja 2024. godine, u Velikoj vijećnici Grada Krka s početkom u 18.00 sati, s time da je predložen sljedeći Dnevni red.

01. Usvajanje Zapisnika sa 15. sjednice Gradskog vijeća Grada Krka, održane 20. veljače 2024. godine.

Materijal preuzmite: OVDJE.

02. Izvješće o radu davatelja javne usluge za izvještajnu 2023. godinu: Ponikve eko otok Krk d.o.o. Krk.

Podnositelj Izvješća: Ivan Jurešić, direktor Ponikve eko otok Krk d.o.o. Krk.

Materijal preuzmite: OVDJE.

03. Izvješće Gradonačelnika Grada Krka za razdoblje od 01. srpnja do 31. prosinca 2023. godine:

Prilozi:

1. Izvješće o lokacijama, troškovima uklanjanja i mjerama za sprječavanje nepropisno odbačenog otpada na području Grada Krka za 2023. godinu;
  2. Izvješće o izvršavanju Plana djelovanja Grada Krka u području prirodnih nepogoda za 2023. godinu.

Podnositelj Izvješća: Gradonačelnik.

Materijal preuzmite: OVDJE.

04. Prijedlog Odluke o dugoročnom zaduživanju Grada Krka za realizaciju kapitalnog projekta.

Materijal preuzmite: OVDJE.

05. Prijedlog Odluke o odabiru najpovoljnijih ponuditelja za dodjelu dozvola za obavljanje djelatnosti na pomorskom dobru na području Grada Krka za razdoblje od 2024. do 2028. godine.

Materijal preuzmite: OVDJE.

06. Prijedlog Odluke o kriterijima za financiranje Javne vatrogasne postrojbe Grada Krka za 2024. godinu.

Materijal preuzmite: OVDJE.

07. Prijedlog Odluke o prijenosu sjednica Gradskog vijeća.

Predlagatelj: Goran Marević, član Gradskog vijeća.

Materijal preuzmite: OVDJE.

08. Prijedlog Odluke o prodaji nekretnine, k.č.3859/10, k.o. Krk-grad (z.č. 1390/1 k.o. Krk), površine 488 m2, upisane u z.k.ul. 2884, k.o. Krk, vlasništvo Grada Krka, u naravi neizgrađeno građevinsko zemljište na području grada Krka.

Materijal preuzmite: OVDJE.

09. Prijedlog Odluke o davanju suglasnosti za provedbu ulaganja u okviru Natječaja za provedbu intervencije 73.13. Potpora javnoj infrastrukturi u ruralnim područjima za projekt Izgradnja ulice na predjelu Mali Kankul u gradu Krku, planske oznake UO ostale ulice.

Materijal preuzmite: OVDJE.

10. Prijedlog Odluke o izboru članova Savjeta mladih Grada Krka.

Predlagatelj: Odbor za izbor, imenovanja i razrješenja.

Dopuna Dnevnog reda:

11. Prijedlog Odluke o naknadi za podmirivanje troškova prehrane Gradonačelnika Grada Krka te službenika i namještenika Jedinstvenog upravnog odjela Grada Krka.