Local Bike Sightseeing Tour, besplatna biciklistička tura

U sklopu serije uskrsnih događanja, neposredno nakon tematske interpretacijske šetnje krčkom starom gradskom jezgrom na temu Od krša do zlata, Turistička zajednica Grada Krka u suradnji s Infinity sport - Bike centrom Krk donosi jednodnevnu manifestaciju Local Bike Sightseeing Tour.

Poviješću i tradicijom, dakle, nisu inspirirane samo atraktivne vođene šetnje, već i sportsko-rekreacijski sadržaji, što će dokazati i ova proljetna biciklijada organizirana s ciljem otkrivanja prirodnih, povijesnih i kulturnih ljepota šire okolice grada Krka. Na Uskrsni ponedjeljak, 01. travnja 2024. godine, sa startom u 09.00 sati, svi zainteresirani rekreativci pozvani su na bicikliranje atraktivnim ambijentima zapadnog dijela otoka, počevši od krčke rive, preko plodnim poljima prošaranog predjela Kimpi, osamljenog, ali impozantnog Kaštela Salatići, naselja Lakmartin, Muraj i Kornić, pa sve do ponovnog povratka u Krk.

Svoje mjesto na biciklijadi, s obzirom na ograničen broj sudionika, i to posve besplatno, možete osigurati prijavom na e-mail: tic@tz-krk.hr.

Local Bike Sightseeing Tour

Tijek ture: Krk - Kimpi - Kaštel Salatić - Lakmartin - Muraj - Kornić - Krk

Okupljanje: kod Sunčanog sata (od 08.30 do 09.00 sati)

Start: gradska riva, u 09.00 sati