Obavijest o početku rada pedijatrijske ordinacije

(1) Dom zdravlja Primorsko-goranske županije obavještava kako će 05. prosinca 2016. godine u Domu zdravlja Krk, Vinogradska 2b, s radom započeti pedijatrijska ordinacija, i to u prostoru ordinacije dr. Renate Wiole Medice, međutim radi adaptacije interijera, od 12. prosinca pa sve do završetka radova, ordinacija će biti locirana u prostoru krčke turističke ambulante.
Radno vrijeme ordinacije bit će svakog dana od 07.00 do 14.30 sati, a o izboru pedijatra u novom pedijatrijskom timu neophodno je potpisati izjavu koja se može preuzeti u samoj ordinaciji.

(2) Budući da 03. prosinca 2016. godine dr. Renata Wiola Medica odlazi u mirovinu njezinu će ordinaciju preuzeti dr. Karmen Žic Barbiš u čiji tim automatizmom prelaze svi pacijenti dr. Renate Wiole Medice, što znači da nije potrebno potpisivanje izjava o izboru novog liječnika. Ta će ordinacija raditi na adresi Vinogradska 2b, i to u prostoru u kojem su i dosad bili smješteni specijalisti. Novo radno vrijeme ordinacije je ponedjeljkom, utorkom i četvrtkom od 07.00 do 14.30, srijedom i petkom od 13.00 do 20.30, te radnim subotama od 07.00 do 14.30 sati.