59. Ljetne priredbe: Dječja predstava Mala zelena gusjenica

Program 59. Ljetnih priredbi nastavlja se 09. srpnja 2015. godine dječkom predstavom Mala zelena gusjenica, zagrebačkog Kazalište Tvornica lutaka, za dob od 3 do 12 godina, koja će se s početkom u 21.00 sat odigrati na Sceni Zidine (Trg krčkih glagoljaša) u gradu Krku.

Od kolijevke pa do groba najljepše je đačko doba! Kada su nam znali govoriti kako je najljepše upravo odrastanje, nismo vjerovali, međutim danas se najviše sjećamo upravo tih dana. Predstava Tvornice lutaka Mala zelena gusjenica, na zanimljiv i mališanima prilagođen način ilustrira upravo odrastanje te suradnju odraslih i djece u tom važnom procesu. Naime, Mala zelena gusjenica ne voli samu sebe, ružna si je, dlakava i ljepljiva, dok su joj roditelji prekrasni leptiri. Zbog nezadovoljstva i u potrazi za identitetom odlazi od kuće, a niz susreta (s krijesnicom, bubamarom, mravima i žutom gusjenicom) ubrzava njezin preobražaj i ona konačno nauči letjeti! U ovoj šarenoj predstavi stoga pogledajte što se dogodilo nakon toga, uz napomenu kako će roditeljski par leptira izazvati nezaustavljivi smijeh vas i vaših mališana! U ovoj predstavi čiju režiju potpisuje Tea Gjergjizi Agejev, glume Luka Petrušić (ili Vladimir Tintor) i Hrvoje Zalar (Davor Kovač ili Lucija Barišić).

Ulaznice po cijeni od 30,00 kn mogu se kupiti u Galeriji Decumanus (od ponedjeljka do subote, između 10.00 i 12.00 te 19.00 i 22.00 sata) ili rezervirati telefonom na 051 220 041, odnosno mailom na kultura@gradkrk.net. Program organizira Centar za kulturu Grada Krka.