Najave

  • Vama glumimo! - nova sezona kazališnih programa za djecu i odrasle

    20.01.2017
    Krčki Centar za kulturu, od siječnja 2017. godine, iznova započinje s realizacijom projekta Vama glumimo! kojim će biti obuhvaćeni kazališni programi za djecu i odrasle, a odvijat će se sve do travnja, i to trećeg petka i subote u mjesecu, s time da je petak rezerviran za gostovanja predstava namijenjenih odraslima, dok je subota posvećena djeci.
     
  • Rijeka 2020 - EPK: Predstavljanje sudionika programskog pravca 27 susjedstava

    24.03.2017
    Grad Krk postao je jedna od 27 zajednica koje će biti uključene u programski pravac 27 susjedstava koji se razvija u sklopu projekta Rijeka 2020 - Europska prijestolnica kulture. Upravo u gradu Krku, 24. ožujka 2017. godine, bit će organizirano javno predstavljanje izabranih susjedstava iz čitave Primorsko-goranske županije.
     
  • Vozimo električne bicikle u gradu Krku!

    25.03.2017
    Prezentacija električnih bicikala s mogućnošću probne vožnje, zajedno s uvodnim predavanjem, održat će se u subotu, 25. ožujka 2017. godine, s time da će se predavanje, između 10.00 i 11.00 sati, odvijati u prostoru Velike gradske vijećnice, nakon čega na Rivi slijedi prezentacija.
     
  • Podržite globalni prosvjed Sat za planet Zemlju!

    25.03.2017
    Svjetski fond za prirodu (World Wildlife Fund) već desetu godinu za redom organizira najveću svjetsku akciju, ujedno i univerzalnu platformu za susret i razvoj ekološki osviještenih nastojanja, u nas znanu kao Sat za planet Zemlju (Earth Hour).
  • Proglašenje najboljih otočnih sportaša i sportskih ekipa u 2016. godini

    30.03.2017
    Svečanost proglašenja najboljih otočnih sportaša i sportskih ekipa u 2016. godini održat će se u četvrtak, 30. ožujka 2017. godine, u prostoru Osnovne škole Fran Krsto Frankopan - Matične škole Krk, s početkom u 19.00 sati, a nakon protokolarnog dijela sve ondje okupljene očekuje i zakuska.
     

Radna tijela

Radna tijela (komisije i stalni odbori) Gradskog vijeća su:

01.  Odbora za razvoj, prostorno planiranje i zaštitu okoliša   Siniša Patrk
Josip Mrakovčić
Ener Toić
02. Odbora za proračun i financije Ivan Jurešić
Damir Kremenić
David Mrakovčić
03. Odbora za statutarno-pravna pitanja Anto Čabraja
Arijana Staničić
Zdravko Drpić
04. Odbora za poduzetništvo i obrtništvo Josip Brusić
Antonija Jurešić
Due Berisha
05. Odbora za komunalno gospodarstvo Neven Hržić
Darko Fanuko
Darko Purić
06. Odbora za turizam Anton Žužić
Lucija Petrak
Lovre Franov
07. Odbora za poljoprivredu Iva Radošević
David Mrakovčić
Danijel Pavlović
08. Odbora za međugradsku i međunarodnu suradnju Valerij Jurešić
Italo Samblich
Zoran Pavlović
09. Odbora za razvoj mjesne samouprave Darko Purić
Mladen Milohnić
Mirjenka Mrakovčić
10. Odbora za društvene djelatnosti Miranda Šebelja
Marinko Pavlić
Ankica Manestar
Dajana Baković
Vilim Papa
11. Odbora za ravnopravnost spolova Jovana Mahulja
Tina Mrakovčić
Katharina Bajo
Anton Morić
Vesna Pajalić

Radna tijela (komisije i stalni odbori) osnovani su Poslovnikom Gradskog vijeća [.pdf].