Najave

  • Tjedan otvorenih vrata Dječjeg vrtića Katarina Frankopan

    22.4.2014.
    Tjedan otvorenih vrata Dječjeg vrtića Katarina Frankopan trajati će između 22. i 25. travnja 2014. godine, a na kojim će se sve lokacijama, i u koje vrijeme, odvijati brojni sadržaji što će ih tijekom višednevnog programa priređivati mališani i njihove odgajateljice u svim otočnim podružnicama našeg vrtića, doznajte iz programskog letka koji je sadržan u prilogu ove obavijesti. 
     
  • Uskršnji koncert

    27.4.2014.
    Uskršnji koncert u organizaciji Centra za kulturu Grada Krka održati će se 27. travnja 2014. godine u crkvi sv. Franje u gradu Krku s početkom u 19.00 sati. U programu sudjeluju: Vokalna skupina Lira (voditelj Frane Frleta), Klapa Reful (voditelj Marko Radojčić), Andrina Frleta, sopran i Vladimir Babin, glasovir.
     
  • Proslava Dana škole

    30.4.2014.
    Prigodan program kojim će Osnovna škola Fran Krsto Frankopan proslaviti Dan škole održati će se 30. travnja 2014. godine u sportskoj dvorani s početkom u 08.30 sati.
     
  • Otvorenje izložbe Granice Andree Staničić

    30.4.2014.
    Otvorenje izložbe Granice krčke grafičarke Andree Staničić održati će se 30. travnja 2014. godine u Galeriji Decumanus s početkom u 20.00 sati. Izložba, koja je dijelom projekta Linkin6 [art], ostaje otvorena do 21. svibnja, a postav je moguće razgledati između utorka i subote od 10.00 do 12.00 te od 19.00 do 21.00 sat ili uz prethodnu najavu organizatoru Centru za kulturu Grada Krka na 051 220 041 ili kultura@gradkrk.net.
 

Radna tijela

Radna tijela (komisije i stalni odbori) Gradskog vijeća su:

01.  Odbora za razvoj, prostorno planiranje i zaštitu okoliša   Siniša Patrk
Josip Mrakovčić
Ener Toić
02. Odbora za proračun i financije Ivan Jurešić
Damir Kremenić
David Mrakovčić
03. Odbora za statutarno-pravna pitanja Anto Čabraja
Arijana Staničić
Zdravko Drpić
04. Odbora za poduzetništvo i obrtništvo Josip Brusić
Antonija Jurešić
Due Berisha
05. Odbora za komunalno gospodarstvo Neven Hržić
Darko Fanuko
Darko Purić
06. Odbora za turizam Anton Žužić
Lucija Petrak
Lovre Franov
07. Odbora za poljoprivredu Iva Radošević
David Mrakovčić
Danijel Pavlović
08. Odbora za međugradsku i međunarodnu suradnju Valerij Jurešić
Italo Samblich
Zoran Pavlović
09. Odbora za razvoj mjesne samouprave Darko Purić
Mladen Milohnić
Mirjenka Mrakovčić
10. Odbora za društvene djelatnosti Miranda Šebelja
Marinko Pavlić
Ankica Manestar
Dajana Baković
Vilim Papa
11. Odbora za ravnopravnost spolova Jovana Mahulja
Tina Mrakovčić
Katharina Bajo
Anton Morić
Vesna Pajalić

Radna tijela (komisije i stalni odbori) osnovani su Poslovnikom Gradskog vijeća [.pdf].