Obavijest korisnicima sustava kabelske televizije (KBS) u Ulici Vlade Tomašića

Radi rekonstrukcijskih radova u Ulici Vlade Tomašića u gradu Krku vezanih uz zamjenu asfaltnog i popravak donjeg sloja (kamenih kaldrmi), vlasnici i korisnici tamošnjih stambenih objekata, apartmana, poslovnih prostora i sl. pozivaju se da o svome trošku izvrše polaganje instalacija sustava kabelske televizije (KBS), i to na minimalnu dubinu od 50 cm.

Grad Krk pritom se ograđuje od eventualnih šteta nastalih na samim instalacijama koje nisu postavljene na propisanu dubinu. Svi oni koji za potrebe vlastitih stambenih objekata, apartmana, poslovnih prostora i sl. neće izvršiti rekonstrukciju instalacija sustava kabelske televizije, nakon što se na javnoj površini izvrše asfalterski radovi, više ih neće moći naknadno ugraditi.

Jedinstveni upravni odjel Grada Krka
Odsjek za komunalno gospodarstvo