59. Ljetne priredbe: Komedija Pivo

Kao dio programa 59. Ljetnih priredbi, hvaljena komedija Pivo, u izvedbi zagrebačkog Teatra Gavran, odigrati će se 20. srpnja 2015. godine na Sceni Zidine (Trg krčkih glagoljaša) s početkom u 21.30 sati.

Plakat [.jpg]

Pivo je neobična komedija koja govori o ocu i sinu te o njihovu odnosu tijekom šezdesetih godina. Autor Miro Gavran s puno je humora i topline prikazao suvremene prepoznatljive karaktere koji nas vode kroz situacije koje su mnogi od nas proživjeli s roditeljima ili pak djecom. Šrmantno se poigravajući mačističkim mitovima i međugeneracijskim odnosima, glumci Zlatko Ošbolt i Jakov Gavran izgradili su u ovoj suptilnoj predstavi uvjerljive životne likove, vođeni sigurnom redateljskom rukom velike hrvatske glumice Helene Buljan.

Ulaznice po cijeni od 70,00 kn mogu se kupiti u Galeriji Decumanus (od ponedjeljka do subote, između 10.00 i 12.00 te 19.00 i 22.00 sata) ili rezervirati telefonom na 051 220 041, odnosno mailom na kultura@gradkrk.net. Program organizira Centar za kulturu Grada Krka.